+48 882 81 88 88
Inwestycja

Osiedle Żytnia to nowoczesny kompleks mieszkaniowy

w podwarszawskich Regułach (gm. Michałowice). Na to kameralne, ogrodzone osiedle składać się będzie 12 budynków, w których znajdą się 44 dwukondygnacyjne segmenty o powierzchni od 154 do 183m2 z garażem i poddaszem (wysokość poddasza od 1,50m do 3m) każdy. Do każdego z segmentów przynależeć będzie również niewielki ogród.

Lokalizacja

Atrakcyjna lokalizacja

Osiedle zlokalizowane w cichej, spokojnej okolicy, w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej, jest idealnym miejscem dla rodziny. Z dala od wielkomiejskiego zgiełku, ale też na tyle blisko centrum Warszawy(12 km), by pozwolić na sprawny dojazd do pracy czy szkoły. Niewątpliwą zaletą tej lokalizacji jest doskonałe położenie komunikacyjne.

Bliskość pętli autobusowej (5 min) umożliwiające dojazd do centrum Warszawy lub do PKP Warszawa Ursus, czy połączenie do centrum kolejką WKD umożliwi swobodną komunikację osobom bez własnego samochodu.

Dla zmotoryzowanych atutem stanie się bliskość (1000 m) wjazdu na Południową Obwodnicę Warszawy.

W bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu znajduje się niepubliczne przedszkole, sklep spożywczy, a w odległości 15 min drogi pieszo Szkoła Podstawowa. Do najbliższego Centrum handlowego można dojechać w
10 min.

Sprawdź naszą ofertę

Nowoczesna architektura

Architektura osiedla to wysmakowane połączenie elegancji i nowoczesności. Zastosowanie neutralnych barw i prostej formy elewacji sprawia, że Osiedle Żytnia doskonale komponuje się z otoczeniem. Dodatkowym walorem jest przemyślana koncepcja zagospodarowania w zieleń. Ogrody okalające budynki są nie tylko estetycznym dopełnieniem dla architektury, ale zapewniają mieszkańcom miejsce wypoczynku i relaksu.

Funkcjonalność i wygoda

Domy, które oddajemy do Państwa dyspozycji zostały tak zaprojektowane, by zapewnić maksymalną wygodę i funkcjonalność użytkowania. Konstrukcja budynków umożliwia indywidualną aranżację przestrzeni mieszkalnej, a doprowadzenie mediów do poddasza pozwala na jego adaptację i wygospodarowanie dodatkowej powierzchni użytkowej. Wydzielone i ogrodzone ogrody oraz tarasy pozwolą Państwu na zaadaptowanie własnej przestrzeni również poza budynkiem.

Bezpieczeństwo

Osiedle jest w całości ogrodzone, z bramą wjazdową otwieraną automatycznie. Każde z mieszkań posiada też okablowanie do instalacji alarmowej.

Promocja

1 mln 100 tys. zł

Skontaktuj się z nami

Standard wykończenia budynku

Wzniesiony na podstawie

bloczków U220

Ocieplenie: wełna mineralna 10 cm

Dach: pokrycie – dachówka ceramiczną Brass, ocieplenie – wełna mineralna

Ściany nośne: z pustaków ceramicznych, wymurowane metodą tradycyjną

Tynki zewnętrzne: struktura kolorowa na siatce

Obróbki blacharskie i orynnowanie: blacha RHEINZINK

Standard wykończenia mieszkań

Tynki wewnętrzne gipsowe zagruntowane, przygotowane do malowania kolorem docelowym

Podłogi: szlichta podposadzkowa

Okna: stolarka drewniana, sosnowa, lakierowana

Drzwi wejściowe: antywłamaniowe Hormann,

Brama garażowa Hormann: panelowa, podnoszona automatycznie (pilot)

Instalacja elektryczna: okablowanie , osprzęt

Instalacja alarmowa: okablowanie wszystkich pomieszczeń oraz oddzielne okablowanie doprowadzone do otworów okiennych i drzwi (umożliwia zbudowanie systemu, który pozwoli załączać alarm będąc w domu)

Instalacja grzewcza: kocioł gazowy kondensacyjny Viessmann z zasobnikiem na gorącą wodę; Parter: ogrzewanie podłogowe wodne (brak grzejników),

Piętro: grzejniki Purmo w sypialniach, w łazienkach ogrzewanie podłogowe wodne; niezależne sterowanie temperaturą na piętrze i parterze

Instalacja kominkowa: Przewód kominowy specjalnie przygotowany do instalacji kominka, pod posadzką rura napowietrzająca kominek (czerpnia powietrza)

Instalacja wodno-kanalizacyjna: podłączenie do kanalizacji miejskiej, licznik wody w garażu.

Okablowanie: telefoniczne, telewizyjne, sieciowe we wszystkich sypialniach i w pokoju dziennym

Instalacje: alarmowa, IT, telefon, telewizja doprowadzone do kotłowni gdzie można wygodnie zainstalować wszystkie centralki oraz urządzenia (rozdzielacze sygnału modemy itp.)

Tarasy i balkony: posadzki: gres; pochwyty i konstrukcja barierek oraz oddzieleń lokali: stal kwasowa, wypełnienia: szkło matowe bezpieczne.

Zagospodarowanie terenu

Dojścia i dojazdy w granicach działki: kostka brukowa betonowa

Drogi wewnętrzne osiedla: kostka brukowa betonowa

Zewnętrzne miejsca postojowe: przed każdym domem przed garażem znajduje się miejsce na drugi samochód. Na terenie osiedla znajduje się również parking dla gości (4 miejsca postojowe)

Plac zabaw: tak

Oświetlenie zewnętrzne osiedla: tak

Skrzynki na listy: w ogrodzeniu osiedla przy bramie wjazdowej

Skrzynki licznikowe: licznik gazu i energii elektrycznej w zewnętrznych skrzynkach przy budynku

Ogrodzenie ogrodów: systemowe metalowe

Szybki kontakt

Potrzebujesz więcej informacji?

Wypełnij krótki formularz, a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej to możliwe.

    Numer telefonu

    Dane kontaktowe +48 882 81 88 88 info@osiedlezytnia.pl Biuro sprzedaży

    ul. Żytnia 17, 05-816 Reguły

    Zobacz na mapie